آخرین اخبار

سومین مسابقه ملی دامپزشکی با عنوان دامتاپ 3 برگزار خواهد شد

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری چهارمحال و بختیاری سومین مسابقه ملی دامپزشکی با عنوان دامتاپ 3 با همکاری باشگاه پژوهشگران و نخبگان جوان دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرکرد برگزار خواهد شد. مهلت ثبتایده از 1 دی ماه لغایت 10 اسفند خواهد بود و اعلام نتایج در تاریخ 18 اسفند انجام خواهد شد.

دومین مسابقه ملی دامپزشکی با معرفی برترین ها به کار خود پایان داد

دومین مسابقه ملی دامپزشکی در قالب رویداد ایده شو و با عنوان "دام تاپ2" با همکاری باشگاه پژوهشگران جوان دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرکرد, پارک علم و فناوری و بسیج علمی، پژوهشی و فناوری برگزار شد. از میان ایده‌های دریافت شده ۱۲ ایده به مرحله پایانی راه یافت که پس از ارائه ایده‌ها از طرف ایده پردازان، سه طرح و ایده بنا به نظر داوران و تماشاگران به‌عنوان ایده‌های برتر معرفی و انتخاب شدند. ایده اسماعیل قنبری با عنوان «قلاده ضد کک و کنه» از دانشگاه اصفهان توانست عنوان نخست را به خود اختصاص دهد. آرمین دیهیم، دانشجوی دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرکرد با ارائه ایده‌ای با عنوان «استفاده از گیاه بومی کمای چهارمحال و بختیاری» جایگاه دوم این مسابقه ملی را کسب کرد و ایده مریم ادیب زاده از شرکت‌کنندگان بخش آزاد نیز با عنوان «تفنگ تلفیق دوربین‌دار» به مقام سوم رسید.

آنچه یک ایده خوب باید داشته باشد

براي طيف گسترده‌اي از مخاطبين قابل فهم باشد. موضوعاتي كه حاصل تجربه، دانش، هنر و حرفه سخنران بوده و يا ارتباط عميقي با تجربيات حرفه‌اي يا شخصي او داشته باشد. موضوع حاوي يك نوآوري، تجربه بديع، روشي منحصربه‌فرد بوده و امكان يادگيري و بكارگيري آن براي بقيه ميسرباشد. موضوع سخنراني هيجان‌برانگيز و جذاب بوده و خود سخنران شور و اشتياق بالايي نسبت به آن داشته باشد.

}
Pangaea Screenshots

مراحل اجرای ایده شو

عدم وجود بنر

ثبت نام

از طریق سامانه ثبت نام کنید

ارزیابی و انتخاب اولیه

ایده های برتر توسط کارشناسان انتخاب می شوند

ارائه ایده در سه دقیقه

در مدت سه دقیقه ایده خود شرح دهید

جمع بندی و انتخاب نفرات برتر

پس از داوری نفرات برتر انتخاب می شوند

هم اکنون ثبت نام کنید اگر شما نیز صاحب ایده هستید اگر به دنبال سرمایه گزاری هستید اگر به دنبال کارآفرینی هستید

چه چیزی نیاز داریم؟

آنچه شرکت کنندگان باید بدانند

شركت‌كنندگان بايد ايده خود را هنگام ثبت نام براي تيم برگزار كننده ارسال‌نمايند.

شما فرصت داريد تنها سه دقيقه در مورد موضوعتان در مقابل جمعيت صحبت كنيد. به محض اتمام زمان مذكوربه هيچ وجه امكان ادامه بحث وجود ندارد.

حتما و حتما نياز داريد قبل از رويداد بارها تمرين كنيد و بدانيد كه انتقال سريع يك ايده شديدا نيازمند تمرين است.

قرار نيست موضوع مورد بحثتان را به طور كامل و با جزئيات به شنوندگان آموزش دهيد، بلكه بايد بتوانيد به درستي‌جرقه اوليه شور و علاقه ديگران به آن موضوع را روشن كرده و نيروي محركه اوليه را براي ادامه مسير مهيا كنيد.

توجه كنيد كه رعايت اصول اوليه سخنراني از ضروريات يك ارائه خوب است و براي آشنايي بيشتر شركت كنند‌گان با اين موضوع، در اين رويداد يك دوره آموزشي ارائه خوب نيز براي آنان برگزار مي‌شود.

آنچه یک ایده خوب دارد

براي طيف گسترده‌اي از مخاطبين قابل فهم باشد.

موضوعاتي كه حاصل تجربه، دانش، هنر و حرفه سخنران بوده و يا ارتباط عميقي با تجربيات حرفه‌اي يا شخصي او داشته باشد.

موضوع حاوي يك نوآوري، تجربه بديع، روشي منحصربه‌فرد بوده و امكان يادگيري و بكارگيري آن براي بقيه ميسرباشد.

موضوع سخنراني هيجان‌برانگيز و جذاب بوده و خود سخنران شور و اشتياق بالايي نسبت به آن داشته باشد.

راهنمای بیان ایده در ایده شو

هر كسي حداقل يك فكر يا ايده‌اي دارد كه با تمام شور و اشتياق به آن مي‌پردازد، چيزي كه شما را به هيجان مي‌آورد، شور و اشتياقتان را مي‌افروزد، چشمانتان را از حدقه بيرون ميزند، حرف زدنتان را سريعتر ميكند و انرژيتان را چند برابر. .از اين ايده‌ها و شوق‌هايتان برايمان حرف بزنيد.

ايده شو محلي است براي به اشتراك‌گذاري اين تجربيات زندگي‌ساز، موضوعات مورد علاقه و شوق‌برانگيز و نقطه نظرات منحصربه‌فرد. شما هم اگر چنين فكر و ايده‌هاي داريد وقت آن رسيده براي سخنراني در درخواست دهيدايد. براي اين كار مطالعه راهنماي زير به شما كمك خواهد كرد كه بدانيد كه براي چه چيزي بايد خود را آماده كنيد.

Home variant

Home defaultHome rainHome video

Color palette